Talks/rozmówki :D

Gram na experimentalu, nie wyrażę opinii.
A tak w ogóle to witam. :smiley:

Nawet nie zauważyłem że jest tu polski dział bo zazwyczaj na samym dole są śmietniki i archiwa.

I jak tam przetrwanie? Dzisiaj dożyłem pierwszy raz do day2 :slight_smile:

Witajcie drodzy rodacy! :stuck_out_tongue:
Dotychczas przeglądałem forum jedynie jako gość i śmigałem sobie po losowych, względnie interesujących tematach, aż pewnego dnia zjechałem na sam dół… I widzę, że mamy tutaj własny temat! Aj, jestem zachwycony!
Z samą grą bawię się jakoś od… roku? Nie jestem jakimś niesamowitym weteranem, ale radochy czerpię z niej co niemiara.

@ up

Bardzo dobrze. Cudem udało mi się podrasować jakiś samochód i podróżuję sobie moim DeathMobilem po pustkowiach. Strzelba na plecach, rewolwer w kaburze, nóż wraz z łomem wepchnięte za pasek… Żyć nie umierać!
Choć znając moje szczęście i zawyżoną samoocenę, najpewniej nie docenię jakiegoś psa/zombie na drodze, potrącę go jadąc setką, wpadnę w poślizg i moja niesamowita przygoda skończy się na drzewie.
Jednak na razie pan Lennox przetrwał już dwa tygodnie i ma się całkiem dobrze! :stuck_out_tongue:

wow od dawna nikt tu nie pisał :smiley:

kiedyś jak zaczynałem grę to nawet nie wiedziałem jak gotować wodę, trudno było przetrwać pijąc prosto z kibla, zazwyczaj 4 dzień to już długo ale teraz nawet rok potrafię przetrwać bez problemu,u mnie problemem jest głównie lato i siła zawsze noszę jak najwięcej broni, 4 noże 4 pistolety 2 miecze oraz 2 bronie długie w kaburach i innych noszę no i oczywiście łom w plecaku również stworzenie samochodu na benzynę nie jest w cale takie trudne, trudniej jest o elektryczny który w miarę sprawnie może działać

Ano, ucichło trochę. Więc dobry Mua postanowił nieco wskrzesić temat :smiley:

No, tak to jest z roguelikami. Skomplikowane i trudne jak cholera, ale za to dają tyle satysfakcji, że większość gier AAA może się schować. Przynajmniej moim zdaniem :stuck_out_tongue:
Hym… ja chyba do roku jeszcze ani razu nie dobiłem. Jeśli dobrze pamiętam, to maksymalnie z dziesięć miesięcy przetrwałem i jakoś latem odpadłem… :x
Ja tam nie obciążam się tonami oręża. Noszę jedną broń krótką, jakąś strzelbę… czasami karabin, do tego nożyk do walki wręcz i oprawy zwierzyny, łom, oczywiście, i zestaw wytrychów. No i jakieś dyrdymały a’la patelnia czy garnek, coby sobie jedzonko przyszykować.
Ja nawet nie bawiłem się w tworzenie od zera. Ot, wóz policyjny podrasowałem tak, że wyszła z niego dwusilnikowa, opancerzona bestia z wieżyczkami xD

Tak baj de łej, tworzycie raczej nomadyczne postacie, czy moze ktoś postanowił zrobić tutaj jakiegoś osiadłego survivora?

ja zawsze zakładam bazę, zbieram wszystko co się da nawet jeśli nie ma żadnego zastosowania albo mi jest nie potrzebne czasami potrafię mieć 10+ sztuk tego samego pistoletu

moja najlepsza rozgrywka ze startem jesienią a pory roku najdłuższe jak się da to latem miałem spore problemy po tym jak naprawili strasznie niskie temperatury, w lodowych laboratoriach musiałem siedzieć a energii do cbm miałem tyle że po pełnym naładowaniu miałem tyle energii że mogłem stać się niewidzialny na 3 dni zakładając że nie będę ładował ich no i jeszcze wtedy umiejętności nie były ograniczone więc każdy robił J-9 wkrótce jak ninja to zrobił każdy to zaczynał robić i szybko się to okazało że to nie jest wielkie wyzwanie ba niektórzy tankbota rozwalali gołymi pięściami ta postać zginęła gdy próbowałem zrobić j-9 tyle że z tankbotami a zapomniałem zrobić kopi zapisu po przegranej nową postacią odzyskałem ciało i oprawiłem to bioniczych rzeczy było tyle że wszystkie pola wokoło i jeszcze dalej zostały pokryte nimi po czym usunąłem świat

Wy tu gadu gadu, a ja jeszcze nie uruchomiłem żadnego autka. :slight_smile:

p.s. Działa wam ta gra po polsku?
http://smf.cataclysmdda.com/index.php?topic=11068.msg245750#msg245750

ja po polsku nie gram, eksperymentalne wersje zbyt szybko się robią by ktoś za tym nadążył, zazwyczaj całkowicie usuwam folder lang bo mi polski włącza nie ważne jakie ustawienia

A ja za nic nie mogę włączyć polskiej wersji - dziwne :confused:

p.s. Wczoraj uruchomiłem pierwszy raz pojazd - autobus szkolny. Rozpedziłem go na maksa (jakkieś 300kh chyba) i… buumm

niektórzy tutaj osiągają prędkości że taki odrzutowiec latający w powietrzu to ślimak przy samochodzie :smiley:

tylko żeby w coś nie walnąć. ale rąbnąć ręczny jest łatwo i szybko działa

ta. osiągnij prędkość dźwięku a i tak ręczny szybko zatrzyma

Cześć ludziska! Jak tam walka ze zmutowanymi helikopterami? Ktoś musi coś tu napisać od czasu do czasu, na to wygląda :slight_smile: